Jak zwykle ukłonili się Polacy.. fcbarca.com chcę dla was coś zrobić. Sprzedać koszulki bez nadruku dla wybrednych i z napisem dla mniej wybrednych i tyle. Tutaj piszcie problem o np. Rozmiar, dostawę czy o ten termin przelewów. Koszulka dobra aby pamiętać całkiem udany sezon.
kuba1899
Skoro dla Ciebie to bez sensu kupowania koszulki bo bd stara za pół roku no to sorry. Koszulkę kupujesz aby w niej pochodzić te pół roku, rok Potem sobie nową kupujesz.
Bykun wiecie on rozmawiał osobiście w Barcelonie z Henrym na temat jego kariery i on wie najlepiej ! i nie pyskować do niego xd czy to nie jest oczywiste ;p
eee... Messi zeby nie podawał drużynie>?!< Raczej na odwrot nie wiem kto by poparł że FCB traci na Messim?! Chyba jacysuparci kibice Realu Madryt !! To że Maradona grał kiedys fajowo ale ot nie oznacza że to on bedzie wyznaczał kto ma grac dobrze a kto nie !! A jak Maradona strzelił bramke przechodząc całe boisko?! hę?! ;pp ale on sie napodawał kolegom że ja pierdykam
Komentarze
0
Koniec ;D 1:0 ale 3 pkt ;)
0
Genialny transfer nie ma co :D Jak go kupili to ja w tym sezonie w ogóle o nim zapomniałem :D
0
Jak zwykle ukłonili się Polacy.. fcbarca.com chcę dla was coś zrobić. Sprzedać koszulki bez nadruku dla wybrednych i z napisem dla mniej wybrednych i tyle. Tutaj piszcie problem o np. Rozmiar, dostawę czy o ten termin przelewów. Koszulka dobra aby pamiętać całkiem udany sezon.
kuba1899
Skoro dla Ciebie to bez sensu kupowania koszulki bo bd stara za pół roku no to sorry. Koszulkę kupujesz aby w niej pochodzić te pół roku, rok Potem sobie nową kupujesz.
0
Mają 3 kolosy przed bramką jak Samuel Motta i Cambiasso xd Jutro będzie dobrze panowie ; )
0
sorry za spam chciałem tam napisać PELL :)
0
Bykun wiecie on rozmawiał osobiście w Barcelonie z Henrym na temat jego kariery i on wie najlepiej ! i nie pyskować do niego xd czy to nie jest oczywiste ;p
0
eee... Messi zeby nie podawał drużynie>?!< Raczej na odwrot nie wiem kto by poparł że FCB traci na Messim?! Chyba jacysuparci kibice Realu Madryt !! To że Maradona grał kiedys fajowo ale ot nie oznacza że to on bedzie wyznaczał kto ma grac dobrze a kto nie !! A jak Maradona strzelił bramke przechodząc całe boisko?! hę?! ;pp ale on sie napodawał kolegom że ja pierdykam
VeB!!
0
i za to trzeba właśnie lubić Guddy'ego!! Jest zawodnikiem na pewno nie niezastąpionym a nie prosi żeby grać w każdym meczu w każda minutę!!
0
fajowo by było żeby leciało w Canal + ale przeciez jest jeszcze pewno kuszotv czy cos innego :))
POZDRO
0
No jak ja jestem wyższy ode messiego o 3cm a mam 13 lat to onna niezła musi być :D:D Ale ładna ;)